ad-1

วันอาทิตย์ที่ 8 กรกฎาคม พ.ศ. 2561

1000 nejběžnějších slov v angličtině a Vzorky věty - Czech
THE BEST ONLINE WORD GAMES

 Most Common Words in English (1-1000)


                  1000 Most Common Words in English                http://www.takeor.com/word%20game/1-1000/1-100.html
                               
http://www.takeor.com/crossword/1-1000/crossword%201-50.html

Test your vocabulary Test your vocabulary

                                                                                1000 nejběžnějších slov v angličtině a Vzorky věty


        
Zahrajte si nejlepší online hry zdarma a věty.

        
Zjistěte 1000 nejčastějších anglických slov se slovníkovými slovními hrami a vzorkami věty. Slovní hry jsou jen některé z nejoblíbenějších her, které jsou k dispozici dnes, se učí.

        
Toto slovo hry je geniální, který může rozvíjet váš duševní vývoj. Kromě toho, že se naučíte více podporovat a bavit se. analytické dovednosti a umělecký rozvoj vás tohoto slova hry.

        
Zábava anglická slovní hříčka může pomoci jak domácím, tak zahraničním řečníkům angličtiny vytvářet slovní zásoby anglického jazyka. Než začnete hrát, je to dobrý nápad podívat se na všechna slova a vyhledat ty, které neznáte. Jedním ze způsobů, jak se dobře naučit z této hry, je eliminovat časový limit a hledat slova ve slovníku při hraní. Opakované užívání slovních slov vám pomůže zapamatovat si je, takže hraní Funglish vás naučí více než pár nových slov.

        
Je to fantastická hra pro každého, kdo právě začíná s angličtinou a chce cvičit slovní zásobu slov. Vybíjí vás, abyste přemýšleli o více neobvyklých slovech a jejich definicích. Ještě lepší je, když hrajete s rodákem, abyste se mohli naučit nové 1000 nejběžnějších slov v angličtině a vzorky z nich.

        
Naučte se 1000 nejběžněji mluvených slov v angličtině a věty s slovními slovními hrami a vzorky věty jsou zábavné způsoby, jak rozšířit znalosti anglického jazyka, a to při zábavě.