ad-1

วันอาทิตย์ที่ 8 กรกฎาคม พ.ศ. 2561

1000 kõige levinumat ingliskeelne sõna ja lauseproovid - Estonian
THE BEST ONLINE WORD GAMES

 Most Common Words in English (1-1000)


                  1000 Most Common Words in English                http://www.takeor.com/word%20game/1-1000/1-100.html
                               
http://www.takeor.com/crossword/1-1000/crossword%201-50.html

Test your vocabulary Test your vocabulary

                                                                                1000 kõige levinumat ingliskeelne sõna ja lauseproovid


        
Esitage parimaid tasuta online sõna mänge ja lauseproove.

        
Vaadake 1000 kõige tavalisemat ingliskeelset sõna sõnavara ja lauseproovidega. Wordi mängud on vaid mõned kõige populaarsematest täna saadaval olevatest mängudest.

        
See sõna mängud on geenius, kes suudab arendada teie vaimset arengut. Lisaks õppimisele, et toetada rohkem ja lõbutseda. analüütilised oskused ja kunstiline areng sinu sõna mänge.

        
Inglise sõnavara mängude lõbus võib aidata nii inglise keelt emakeelena kõnelejaid kui ka inglise keelt kõnelevaid inglise keelt kõnelda inglise keele sõnavara oskustest. Enne kui hakkate mängima, on hea mõte vaadata läbi kõik sõnad ja otsida neid, mida te ei tea. Üks võimalus sellest mängust hästi õppida on tähtaja kõrvaldamine ja sõnade otsimine sõnastikus mängides. Sõnavara sõnade korduv kasutamine aitab neid meeles pidada, seega mängib Funglish õpetab teile rohkem kui paar uut sõna.

        
See on suurepärane mäng kõigile, kes just inglise keelt algavad ja soovivad harjutada sõnavara sõnu. See tõmbab sind mõtlema rohkem ebatavalistest sõnadest ja nende määratlustest. Veelgi parem on mängida emakeelena, nii et saate õppida uut 1000 enimkasutatavat ingliskeelse sõna ja lause näidist.

        
Lugege 1000 kõige sagedamini kõneldavat inglise keelt ja lauseproove koos sõnastikupõhiste mängude ja lausenäidistega - see on lõbus viis ingliskeelsete teadmiste laiendamiseks, kõik lõbusalt lõbusalt.